Vektörel 2017 Takvimi Türkçe

3

2017 yılına yaklaştığımız şu günlerde, özellikle grafik tasarım ya da web tasarımı çalışmalarında, ajanda, sümen, masa takvimi gibi birçok alanda kullanımınız için her yıl olduğu gibi 2017 yılı için de vektörel formatta ve Türkçe olarak hazırlamış bulunuyorum. Türkçe vektörel 2017 takvimi, özellikle Türkçe oluşu ile sizlerin çok rahatlıkla kullanabileceği tarzda ve üzerindeki font v.b. bölümleri kolayca değiştirebilmenize olanak sağlamaktadır.

Vektörel 2017 takvimi tüm Adobe programlarında bulunan Myraid Pro fontu ile hazırlanmıştır. Böylece kolaylıkla Türkçe 2017 vektörel takvimi açıp üzerindeki yazımsal değişiklileri program font sormadan yapabileceksiniz. Ayrıca yine vektörel 2017 takvimi dökümanı içerisinde convertli olarak da 2017 takvimini sizlerle paylaşmaktayım.

Türkçe 2017 vektörel takvimi indirdiğinizde ayrıca .pdf formatında da bir dökümanı sizler için paylaşmış bulunmaktayım. Illustrator (Ai) programı kullanmayanlar için bu pdf dökümanı diğer vektörel tabanlı programlarda açmanız mümkündür.

Döküman içerisindekiler:

- Vektörel Türkçe 2017 Takvimi / Myraid Pro fontlu

- Vektörel Türkçe 2017 Takvimi / convertli

- Vektörel Türkçe 2017 Takvimi / pdf formatında

2017 Takvimi Türkçe Vektörel İndir

Benzer Yazılar

Yorum Yaz

*

"Vektörel 2017 Takvimi Türkçe" 3 yorum yapıldı

 1. Fatih YILMAZ diyor ki:

  Merhaba
  Teşekkür ederim, çok makbule geçti.

 2. öner diyor ki:

  tşk.elinize sağlık

 3. Yus diyor ki:

  teşekkürler

Reklam ve Sponsorluk

 • Grafik Tasarım
 • Grafik Tasarım
 • Reklam Verin
 • Reklam Verin

Evden Tasarım Facebook’ta

Sosyal Medya