Türkiye İnovasyon Haftası Afiş Tasarımı Yarışması

  • Yazar: YP
  • Tarih: 11 Temmuz 2016
  • Kategori: Yarışma
0

KONU:

Türkiye İnovasyon Haftası, her yıl Türkiye İhracatçılar Meclisi ve Türkiye Cumhuriyeti Ekonomi Bakanlığı tarafından düzenlenen, değişimi gerçekleştirmek ve geleceği tasarlamak ve sanayi ve akademik çevre arasındaki bilgi ağını genişletmek üzere yenilikçi fikirler oluşturmak için düzenlenir. Bu vizyon doğrultusunda, inovasyon odaklı konferans, sergi ve atölye çalışmaları ile dünya çapında bir etkinlik olarak her yıl düzenlenir.
Hayatında inovasyonun gücünü benimsemiş ve başka hayatlara bu bakış açısıyla dokunmuş, ulusal ve uluslararası pek çok katılımcı ile gerçekleştirilen Türkiye İnovasyon Haftası, asal amacını ihracatın ve ihracatçının sorunlarının çözüm merkezi olmak, ihracatçıları yurt içinde ve yurt dışında temsil etmek, ihracatın geliştirilmesi yönünde politikalar üretmek olarak belirler.
Toplumsal ve bireysel hayatın her alanında inovasyonun sınırsız gücünü sınırsız potansiyelle birleştiren öncü kişi kurum ve kuruşların davet edildiği yenilikçi anlayışla her yıl, gençleri de inovasyonun sınırsız alanlarına katkıda bulunmaya teşvik eder.

YARIŞMANIN AMACI:

Bu yıl 5.si düzenlenen Türkiye İnovasyon Haftası 2016 için etkinliğin afişini, etkinlik içeriği doğrultusunda özgün, yaratıcı ve işlevselliği ön planda tutarak tasarlayacak üniversite öğrencileri ve profesyoneller için yarışma düzenlemek yarışmanın amacıdır. Yarışmaya katılacak tasarımlarda inovasyonun sınırsız gücünü İstanbul ile bağdaştırmak ve bu şekilde sınırsız inovasyon, sınırsız potansiyel vurgusunu ön planda tutmak önemli noktalardan biridir. Finalde ödüle layık tasarımların kullanımını sağlamak ve tasarım sahiplerini ödüllendirmek olarak sonuçlanacak yarışmaya Türkiye’deki bütün üniversitelerin öğrencileri ve profesyonel tasarımcılar katılabilir.

SON BAŞVURU:

25 Temmuz 2016, Pazartesi

ÖDÜLLER:

Birinciye 5.000 TL

İLETİŞİM

selin@ddf.com.tr adresinden başvuru formu talep edilip, projeler ve gerekli belgeler aynı adrese mail yoluyla iletilecektir.

Web: www.turkiyeinovasyonhaftasi.com

Benzer Yazılar

Yorum Yaz

*

"Türkiye İnovasyon Haftası Afiş Tasarımı Yarışması" 0 yorum yapıldı

Henüz yorum yazılmamış. Neden ilk yorumu sen yazmıyorsun?

Reklam ve Sponsorluk

  • Grafik Tasarım
  • Grafik Tasarım
  • Reklam Verin
  • Reklam Verin

Evden Tasarım Facebook’ta

Sosyal Medya