Facebook’ta Oyun İstekleri Son Buluyor

  • Yazar: YP
  • Tarih: 7 Kasım 2016
  • Kategori: İnternet
0

Sosyal medya devi Facebook artık herkesin kullandığı bir mecra. Büyükten küçüğe her bireyin günümüzde bir hesabının olduğu Facebook, bu kadar geniş kitlelere hitap edişi kendi içerisinde bir ekosistem oluşturmakta. Facebook içerisinde bulunana “Oyunlar” da bu ekosistemin bir parçası. İlk kurulduuğu günden günümüze sistem içerisindeki oyunlar çoğu kullanıcılar tarafından tercih edilmekte. Hal böyle olunca Facebook Oyunları içerisinde bulunan “Oyun İstekleri” devamlı ve sürekli şekilde gönderiminden dolayı artık can sıkıcı bir hal almakta.

Facebook’un ünlü kurucusu Mark Zuckerberg’de katılduğı bir etkinlikte oyun isteklerinin verdiği sıkıntının farkında olduklarını belirtti ve bu konu hakkında çözüm için uğraştıklarını iletti.

Ayrıca Mark Zuckerberk yaptığı konuşmada;

“Bu soruyla daha önceden sosyal medya üzerinden gerçekleştirdiğim pek çok soru cevapta karşılaştım ve buraya gelmeden önce bir çözüm bulursak iyi olacağını düşündüm. Nitekim öyle de oldu. Konuyla ilgilenen arkadaşıma durumu bildirdim. Bir süre sonra bana gönderdiği e-mail’ de bazı araçların bu sistemi otamatik olarak gerçekleştirdiği ve oyun isteklerinin yeni kişileri çekmek adına daha önceden Facebook üzerinden hiç oyun oynamamış kişilere gönderildiğini söyledi. Ancak bu durumu ortadan kaldıracağız. Oyun isteklerini ve davetleri tamamen ortadan kaldırma gibi bir durum söz konusu değil. Çünkü Facebook sistemi üzerinde önceliğimiz olan bazı konular var. Fakat kullanıcıların da bu durumdan şikayetçi oluşu bizim için başka bir öncelik daha doğurmakta. Sonuç olarak bu duruma bir çözüm bulacağız ve bu konuda çalışıyoruz.“ şeklinde konuştu.

Bu konuşmadan da anlaşıldığı üzere yakın zamanda Oyun İstekleri için bir formülün geliştirileceği ve bu sıkıntı veren durumun aşılacağını ümit edebiliriz.

Benzer Yazılar

Yorum Yaz

*

"Facebook’ta Oyun İstekleri Son Buluyor" 0 yorum yapıldı

Henüz yorum yazılmamış. Neden ilk yorumu sen yazmıyorsun?

Reklam ve Sponsorluk

  • Grafik Tasarım
  • Grafik Tasarım
  • Reklam Verin
  • Reklam Verin

Evden Tasarım Facebook’ta

Sosyal Medya