0

Daha önce sizlere duyurduğumuz Bandırma Uluslarası Kuşcenneti Kültür ve Turizm Festivali Afiş Tasarımı Yarışması sonuçları açıklandı. Her yıl geleneksel olarak düzenlenen afiş tasarımı yarışmasında, toplamda 252 adet eser gönderimi yapıldı.

Afiş tasarımı yarışmasında jürinin seçtiği yarışma birincisi Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Bölümü öğrencisi Erman YILMAZ oldu. Oldukça başarılı eserlerin yer aldığı yarışmada jüri, yarışma şartnamesinde bulunmamasına karşın 2 yarışmacıya özendirme ödülüne layık gördü.

Özendirme ödülleri Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Bölümünü bitiren MURAT BEKTAŞ ve Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Bölümü öğrencisi ASLI GEYLAN’a verilecek.

Jüri tarafından verilen Özendirme Ödüllerinin sahipleri Murat BEKTAŞ ve Aslı CEYLAN oldu. Afiş tasarımı yarışmasında 1. olan esere 5 bin TL, özendirme ödülü olarak 2 esere de 500 ‘er TL verilecek. Ayrıca Jüri tarafından seçilen 49 afiş, bu yılki festival programında sergilenecek. Bu afişlerin yer aldığı bir de katalog yayınlanacak.

Bandırma Uluslarası Kuşcenneti Kültür ve Turizm Festivali Afiş Tasarımı Yarışması Birincisi: Erman Yılmaz

Özendirme Ödülü Sahibi: Murat BEKTAŞ

Özendirme Ödülü Sahibi: Aslı GEYLAN

Benzer Yazılar

Yorum Yaz

*

"Bandırma Uluslarası Kuşcenneti Kültür ve Turizm Festivali Afiş Tasarımı Yarışması Sonuçları Açıklandı" 0 yorum yapıldı

Henüz yorum yazılmamış. Neden ilk yorumu sen yazmıyorsun?

Reklam ve Sponsorluk

  • Grafik Tasarım
  • Grafik Tasarım
  • Reklam Verin
  • Reklam Verin

Evden Tasarım Facebook’ta

Sosyal Medya