0

Web tasarımının altın ödüllerinden Altın Örümcek bu sene 14. ödüllerini dağıtıyor. DorukNet tarafından düzenlenen 14. Altın Örümcek Web Ödülleri 25 Aralık Cuma gününe kadar başvuraları kabul ediyor. Toplamda 41 kategorinin yer alacağı web ödüllerinde 2015 yılının en iyi web sitelerine ödülleri verilecek.

Web sitelerinin “en” lerinin belirleneceği 14. Altın Örümcek Web Ödülleri yarışmasına başvuruda bulunmak isteyen katılımcılar wwww.altinorumcek.com sitesini ziyaret edebilirler.

Gelişen web dünyası ile kategorisinde de yenilenmeye giden Altın Örümcek’te bu sene Mobil Uygulama, Alışveriş, Bankacılık ve Finans, Haber ve Haber Hizmet gibi yeni kategoriler de ekleniyor.  Katılımcı ağını genişletmeyi hedefleyen ünlü web ödüllerinde ayrıca eklenen Hizmet kategorisi ile hizmet sektöründe bulunan işletmelerin oluşturdukları web tasarımı projelerine de ödül verilecek. Ayrıca bu sene ile birlikte katılımın en üst seviyede yaşandığı Blog kategorisi Bireysel Blog ve Kurumsal Blog olmak üzere ikiye ayrılmış durumda.

Halkın oylaması sonucu seçilen ödüller ile bağımsızlığını koruyan Altın Örümcek Web Ödülleri, 2002 yılından bu yana web dünyasının “en”lerini seçiyor. Bakalım bu sene hangi siteler kıyasıya yarış içine girecek ve dereceye girebilecek?

Benzer Yazılar

Yorum Yaz

*

"14. Altın Örümcek Web Ödülleri İçin Başvurular Başladı" 0 yorum yapıldı

Henüz yorum yazılmamış. Neden ilk yorumu sen yazmıyorsun?

Reklam ve Sponsorluk

  • Grafik Tasarım
  • Grafik Tasarım
  • Reklam Verin
  • Reklam Verin

Evden Tasarım Facebook’ta

Sosyal Medya