10 LİRADAN BAŞLAYAN TASARIMLAR SADECEON’DA!

0

İşyerinizin logo tasarımını, web site tasarımını, kartvizit tasarımını, kurumsal kimliğini tasarlatmak ya da hediye olarak karikatür ve karakalem portre, resimlerin için retouch ve montaj gibi tasarımlar yaptırmak ister misin? SadeceOn senin için tüm tasarım taleplerini karşılayabilecek yeterlilikteki profesyonel ve yetenekli tasarımcılardan istediğini seçme fırsatını sunuyor. Her konuda sunulan tasarım hizmetlerinden ihtiyacın olanı yaptırabilir, aklındaki tasarıma sahip olabilirsin.

Yaptırdığın tasarımda talep ettiğin gibi düzenleme isteyebilir, iptal edilmesini talep etmen halinde hiçbir kesinti olmadan ödediğin tutarı iade alabilirsin. Siparişine onay verene kadar ödediğin tutar SadeceOn tarafından yönetilen güvenli hesapta bekletilir, eğer onay verirsen hizmeti aldığın tasarımcıya aktarılır.

Eğer tasarım konusunda yeteneğin olduğunu düşünüyorsan, yeteneğinden freelance olarak para kazanabileceğini biliyor muydun? Her bir yeteneğin için ayrı yetenek oluşturabilir, maharetlerini müşterilerine sunabilirsin. Yapacağın çalışmalarla ihtiyacı olan alıcıların aklındaki tasarımlara kavuşmasını sağlayabilirsin.

Sitemizde yeni gelen tüm yetenekler günlük olarak tanıtılmaktadır ve daha fazla alıcıya ulaştırılmaktadır. Devamlı olarak reklamlara alınan yetenekleriniz, arayışta olan müşterilere düzenli olarak tanıtılmaktadır.

Her yerden sitemize erişmek istiyorsan mobil uygulamalarımızı da indirebilirsin. İhtiyacın olan hizmetleri arayabilir, mesajlarını ve sipariş bildirimlerini kontrol edebilirsin, siparişini kontrol edebilir ya da siparişini teslim edebilirsin, yeni gelen davet sistemi ile arkadaşlarını davet edebilir ve çekilişe katılabilirsin.

Mobil uygulamalarımıza yeni gelen özellikle kazancınızı katlayabilirsiniz. Arkadaşlarınızı facebook, whatsapp ya mail adresi üzerinden davet ederek çekilişe katılma hakkı kazanabilirsiniz. Arkadaşlarınız davetiniz üzerinden uygulamamızı indirerip kayıt olursa, hem siz hem de davet ettiğiniz arkadaşınız 1 TL ve 20 TL tutarları arasında para ödülü kazanma şansı yakalıyor.

Dilersen sosyal medya hesapların için banner ve profil tasarımları yaptırabilir, sosyal medya hesaplarının daha güzel görünmesini sağlayabilirsin. İnternetteki hazır görselleri kullanmak yerine aklındaki tasarımlarla herkesten farklı olmanın keyfini yaşa!

Kredi kartı, BKM Expres, ininal kartı ya da mobil ödeme gibi ödeme yöntemlerinden dilediğini kullanarak SadeceOn güvencesinde ödemeni gerçekleştirebilirsin.

Grafik tasarım hizmetleri alma konusunda endişelerini kenara bırak ve logo tasarım hizmetleri, afiş hizmetleri, karakter tasarım hizmetleri ya da 10 Liradan başlayan fiyatlarla hem kaliteli hem de profesyonel web site tasarımı yaptır!

Benzer Yazılar

Yorum Yaz

*

"10 LİRADAN BAŞLAYAN TASARIMLAR SADECEON’DA!" 0 yorum yapıldı

Henüz yorum yazılmamış. Neden ilk yorumu sen yazmıyorsun?

Reklam ve Sponsorluk

  • Grafik Tasarım
  • Grafik Tasarım
  • Reklam Verin
  • Reklam Verin

Evden Tasarım Facebook’ta

Sosyal Medya